Jdi na obsah Jdi na menu
 


GTA SAN ANDREAS

Tento návod byl vytvořen POUZE pro program Scorpions Wincheater, pokud budete chcít tento návod uveřejnit, požádejte o něj mě i Scorpions Team, musíme dát souhlas oba!!!Ani nevíte, jak jsem byl šťastný, když se mi do rukou konečně dostala tato hra, řekl jsem si, že by nebylo naškodu vám ji trochu představit v návodu a třeba i pomoci. San Andreas je dlouhá a neuvěřitelně zábavná hra, takže na co čekáte ? Pusťte se do hraní ! Pozn. : Pokud nevíte, kdo misi zadává, stačí si zapnout mapu a legendu.


Děkuji, že jste použili můj návod a pokud máte dotaz, klidně pište na e-mail.


A. Hlavní defaultní klávesy k ovládání :


Klávesa                Pěšky                Automobil


[A]                             vlevo                          vlevo

[D]                             vpravo                        vpravo

[W]                            vpřed                         vpřed

[S]                             vzad                           vzad

[mezerník]                  sprint                         ruční brzda, pohon 4x4


[L SHIFT]                  skok                           nic

[L CTRL]                     nic                             skok na kole

[L ALT]                       tichý pohyb               nic

[Caps Lock]                 nic                            troubení

[F]/[Enter]                  použít, nastopit         vystoupit


[L MB]                        střelba,použití           nic

[R MB]                        zaměření                   nic

[C]                              skrčení                      nic


[V]                             změna pohledu           změna pohledu

[2],[+]                        nic                            submise


[Y]                             odpověď - YES          nic

[N]                            odpověď - NO           nic


[H]                            přijmutí gangstera, následovat

[G]                            přijmutí gangstera, zůstatB. Rady :


1) Pokud budete v přestřelce, skrčte se, schovejte se a držte zaměření, stisknutím pohybové klávesy uděláte kotrmelec do strany.


2) Pokud začne auto hořet, nezastavujte, ale ihned vyskočte.


3) Kdykoli můžete, naberte si do party gangstery na pomoc. Přijmete ho tak, že ho zaměříte a stisknete "G" nebo "H".


4) V San Andreas můžete vykrádat domy, musíte si, ale opatřit dodávku, kterou použijete v misi a musí to být v noci mezi 20:00 - 6:00. Ne vždy, ale obyvatelé musí spát!


5) Když budete projíždět státem, můžete uvidět např. v Los Santos logo na zdi, sprejem z mise nebo z vašeho domu ho přestříkejte, je to místo balíčků z GTA 3 a Vice city. Je jich v Los Santos 100.


6) Pod vodou můžete najít mušle, je jich 50 a v Las Venturas jsou podkovy. Je jich také 50.


7) V tělocvičně natrénujte muscle (svaly) a staminu (výdrž) na maximum.


8) Rozhodně se zdokonalte nejvíc v pistoli, stačí 1 rána do hlavy a je po nepříteli.


9) Strílejte ze skrčené polohy, budete o hodně přesnější.


10) Díky tomu, že se CJ naučil lézt přes zdi a plavat, můžete si hodněkrát zkrátit cestu a ještě si zvětšit max. zdraví, výdrž a kapacitu dechu.


11) Až budete mít přítelkyni a když ji vyzvednete, poslouchejte co říká, často se dozvíte, kam chce jít!


12) Na mapě si můžete označit 1 místo. Klikněte na ně pravým tlačítkem myši.


13) Kupujte nemovitosti, ze kterých by mohli být mise.


14) Nelétejte do zamčených oblastí, sice se můžete dostat kam chcete, ale potom máte 4 hvězdy.


15) Hrajte San Andreas kolikrát můžete, vždy to bude zábava... :oDC. Návod :


A) HLAVNÍ MISE :


LOS SANTOS


a) Zadavatel úkolu : CJ


1) Big Smoke


Po nemilém uvítání nasedněte na kolo a vyrazte sa svou vytouženou rodinou.Klidně se cestou porozhlédněte. Jakmile budete u vašeho domu, vstupte do červeného kruhu.


Odměna : žádná


2) Sweet and Kendl


Jeďte se svým gangem, máte jen kolo takže bacha na Baalovo auto. Tato mise je tu proto, abyste se naučili alespoň trochu řídit, ovládat neposlušnou kameru a porozhlédli se kolem. Pozor na zmíněné auto konkurenčního gangu, budou po vás střílet!


Odměna : Respekt


b) Zadavatel úkolu : Ryder


Ryder


Nasedněte a jeďte s Ryderem se nechat ostříhat, vyberte si jaký účes chcete, ale moc neutrácejte, peníze se budou hodit.Až budete hotovy, je naproti něco jako McDonald, tak si kupte nějaké jídlo, bohužel Ryder vám to podělá, takže honem nasedněte a jeďte zpět domů.


Poznámka : Pokud chcete brokovnici se 7 náboji, můžete prodavače přejet.


Odměna : Respekt


c) Zadavatel úkolu: Sweet


1) Tagging up turf


Jděte a přesprejujte tagy (přitom pozor na policajty!), defaultně levé tlačítko myši. Až všechny přesprejujete, jděte do dalšího teritoria. Tam přelezte plot ([Levý SHIFT], je to hodně užitečná funkce takže zapamatovat) a potom ještě skočte na zěď a následné přesprejujte poslední logo. Skočte do auta a rychle spěchejte domů.


Odměna : Respekt


2) Cleaning the hood


Zajeďte za cílem a toho zmlaťte. Potom musíte ještě do domu drogového bosse (ještě v ukázce si všimněte vzadu ženské co hulí frajerovi ptáka :o), tam zmlaťte další dva a jeďte zpět do domu.


Odměna : Respekt


3) Drive-Thru


Máte hlad takže musíte pro jídlo (v ukázce) v tom se objeví auto konkurenčního gangu, jeďte za ním a vaši kámoši se o ně postarají palbou z auta (najíždějte tak, aby mohlo střílet více lidí najednou), to je pro tuto misi vše. Zajeďte domů a potom odvezte Smoka.


Odměna : 200$ a respekt


4) Nines and ak's


Jste v Los Santos docela dlouho, takže by neškodilo si pořídit pořádnou bouchačku. Jeďte za Emmetem a tam si procvičte střelbu. Odvezte Smoka domů, ale ještě by to chtělo nějaké oblečení, proto zajeďte ještě do Bincova obchodu.


Odměna : Respekt


5) Drive-By


Musíte to nepříteli pořádně nandat, takže jeďte do teritoria Balla. Postřílejte pomocí svých přátel několik nepřátel a rychle se ještě přesprejovat, protože vám naskočily hned 2 hvězdy.


Odměna : 500$ a respekt


6) Sweet's girl


Sweety má trable takže naskočte do auta a co nejrychleji k němu dojeďte. Přejeďte několik chlapů a zbytek dodělejte pistolí. Vemte si nějaké nové a rychlé auto a spěchejte domů, protože vás budou pronásledovat.


Odměna : Respekt


7) Cesar Vialpando


Dojeďte do garáže a tam se mrkněte jaký jste do dostali žihadlo s hydraulikou, můžete ho ještě vylepšit a ihned potom valte na plácek. Zde se budete muset zvedat a zrovna ve chvílých, kdy bude šipka v kruhu. Mačkejte na číselníku 2,4,6 a 8 pro strany a někdy dvě pro šikmou šipku.


Odměna : Podle sázky


Nyní se vydejte k ikoně "R".


d) Zadavatel úkolu: Ryder


1) Home Invasion


Pro tuto misi můžete přijít mezi 12:00 a 20:00.


Zábavná zlodějská mise. Vemte dodávku a co nejrychleji s ní dojeďte k armádnímu nadšenci. Jakmile vlezete dovnitř stiskněte [Levý ALT], tím budete potichu, nesmíte naplnit ukazatel. Dojděte k 1. bedně napravo od vás, vemte ji [Enterem] a doneste k dodávce, tam ji opět enterem dejte. Potom posbírejte zbívající bedny. Celkem jsou 2 dole, 1 v mezipatře, 1 nahoře před ložnicí a  2 v ložnici, kde spí majitel (zde být velice ticho). Až všechny odnesete do dodávky, dojeďte s ní k překupníkovi. Odteď můžete v noci vykrádat domy.


Odměna : Respekt


2) Catalyst


Jeďte k vlaku a tam zastřelte Baalovi chlapy, potom přijedou další. Naskočte na vlak, teď musíte házet Ryderovi bedny, protože se vlak rozjel a on jede za vámi v autě. Hází se pravým tlačítkem a čím déle ho podržíte, tím bude silnější hod. Musíte mu jich hodit 10 a dávejte pozor ať ho nezabijete. A protože máte 3 hvězdy hledanosti zajeďte se přestříkat do karosárny a potom domů.


Odměna : Respekt


3) Robbing uncle Sam


Nasedněte a jeďte přes dlouhý most do Ocean Docks, přelezte zeď ([Levý SHIFT]) a zastřelte ostrahu. Musíte otevřít bránu, takže střelte do ovladače (na zdi vedle hlídače). Zboží je ve skladišti (4 bedny) a venku před skladištěm (2 bedny, je u nich ostraha). Naskočte v garáži do vysokozdvižného vozíku - dojeďte k bedně, zasuňte a zvedněte [8]. Dojeďte s bednou k dodávce a bedny Carl v animaci naloží. Občas budete nuceni pomoci Ryderovi s ochrankou. Až budete mít všechny bedny naloženy, spěchejte k Emmetovi je vyložit, budou vás samozřejmě pronásledovat, takže až bude někdo za vámi, [CapsLockem] Ryder vyhodí bednu.


Odměna : Respekt


Nyní se vydejte k ikoně "BS".


e) Zadavatel úkolu : Big Smoke


1) OG Loc


Vyzvědněte Jeffreyho (OG Loca) od policejní stanice a odvezte ho domů. Až naskočíte v animaci na motorku, pronásledujte šmejda a zastřelte ho. Pokud ho nezabijete za jízdy, tak nakonec zastaví na svém území. Až ho zabijete OG bude tvrdit, že má hlad a řekne vám ať ho hodíte do fast foodu (ve skutečnosti tam pracuje).


Odměna : Respekt


2) Running dog


Jeďte s Big Smokem na schůzku, maníci vámi opovrhují proto jim musíte ukázat co jste zač! Big Smoke jednoho dostane v animaci baseballkou a druhého musíte dohonit a zabít sám - Smoke nestačí. Ještě po vás bude chtít, aby jste ho odvezli domů.


Odměna : Respekt


3) Wrong side of the tracks


Jeďte na cílové místo, opět se Smokem. Po animaci naskočte na motorku a musíte dostat ty šmejdy na vlaku. Cestou dejte pozor na dva vlaky. Musíte jet dostatečně ve straně, aby se Smoke netrefoval do vagónu. Smoke po vás bude chtít aby jste ho opět dovezli domů.


Odměna : Respekt


4) Just business


Dojeďte se Smokem k obchodnímu domu a všechny postřílejte. Choďte skrčení a kryjte se. Potom vyjděte ven, tam bude čekat pár budoucích mrtvol, není těžké se o ně postarat. Až nasednete snažte se střílet nejprve po střelcích. Když se chcete zbavit auta, střílejte mu do chladiče, do kol nebo nádrže.


Odměna : Respekt


Nyní se vydejte k ikoně "OG".


f) Zadavatel úkolu : Jeffrey, neboli OG LOC


1) Life's a beach


K této misi se stavte mezi 22:00 - 6:00.


Jeďte na pláž a tancujte. Rozdíl od skákání hydraulikou je v tom, že nemačkáte klávesy na číselníku, ale pro pohyb. Až vás DJka pozve do své "kanceláře", rychle dodávku vemte a dovezte ji do garáže. Počítejte s tím, že až nastartujete, bude vás chtít vytáhnout ven a ostatní po vás střílet.


Odměna : Respekt


2) Madd dogg's rhymes


V této misi si vzpoměňte na Splintera a vyrazte do domu. Zabíjejte potichu a schovávejte se ve stínech. Pohybujte se potichu. Když někoho chcete potichu zabít, skrčení se k němu přibližte, zaměřte [RMB] potom stiskněte [LMB], tím CJ hezky bodne nůž do krku. Po chvíly se dostanete k baru, tam se skrčte a tím se nepozorovaně dostanete okolo baru a pařana. Projděte temnou místností, tam si vezmete armor a skočte pro pár kroků vzálenou knihu. Vracejte se zpět, ale před pařenem je střáž, tu rychle zabijte, vemte si její kolt s tlumičem a teď střílejte až k východu. Venku nasedněte na horské kolo a odvezte knihu Jeffreymu.


Odměna : Respekt


3) Management issues


Jeďte rychle k eskortovacímu vozu, mírně ho nabourejte a až řidič vyskočí ukradněte mu ho. Zaparkujte mezi dvěma dalšími vozy a kousek s nimi popojeďte, až nastoupí cíl, dupněte na plyn a jeďte k molu. Před tím, než se auto zřítí, vyskočte [Enter] nebo [F] a oba se utopí. Nalevo máte kolo.


Odměna : Respekt


4) Mise bez názvu


Toto vlastně není mise, jenom OGho vyhodí a on se přesune nedaleko vašeho domu.


Odměna : žádná


5) House party


Sem přijďte v 20:00 - 6:00.


Nejprve přijde vlna zepředu, hlavně se kryjte za auty a střílejte do hlavy. Potom se objeví 4 na mostě a nakonec přijde vlna z obou stran, je intenzivnější než obě předešlé, proto si dávejte pozor.


Odměna : Respekt


Nyní se vydejte za ikonou "C" na radaru.


g) Zadavatel úkolu : C.R.A.S.H. - policajt Tempenny


Burning desire


Dojeďte k baráku a házejte dovnitř skrze okna molotovy. Občas se budete muset zbavit nějakého gangstera, v přízemí je celkem 5 oken. Po animaci vejděte do domu a v kuchyni seberte hasičák. Nyní se vydejte do zadní části a po schodech nahoru až do pokoje se slěčnou. Po cestě zpátky budete muset uhasit nějaký ten oheň. Až se dostanete ven, odvezte ji domů nedaleko vašeho bydliště.


Odměna : Přítelkyně Dennis


h) Zadavatel úkolu : Sweet


1) Doberman


Potřebujete zabrat území takže se nějak dostaňte do Baalova teritoria. Zastřelte několik jeho gangsterů a tím vyprovokujete válku gangů. Celkem na váš přijdou 3 vlny, gangsteři se vždy zobrazí na radaru a ty musíte všechny zabít, při boji se nesmíte příliš vzdálit z bojiště. Vždy při válce gangů se objeví někde na silnicích srdce a někdy armor. Tímto je území vaše, ale občas ho musíte chránit. Po animaci zastřelte posledního. Odteď můžete zabírat území mimo mise a budete vydělávat u vašeho domu.


Odměna : Respekt a vydělávání u vašeho domu


2) Los Sepuloros


Pro tuto misi si můžete přijít mezi 9:00 - 17:00.


Musíte nejprve naverbovat chlapy. Jděte ke každému, zeměřte je a stiskněte [G] nebo [H]. Potom všichni 4 nasedněte a jeďte ma určené místo, po animaci přelezte zeď a dojděte ke Sweetovi. U každého chlapa stiskněte [G] a budou vás následovat, nebo [H] a zůstanou na místě - dejte ať vás následují. Prostřílejte se až k hlavnímu gangsterovi a toho zabijte. Přijede další auto s gangstery, tak je pošlete pod zem. Naskočte za Sweetem do auta a uhánějte domů.


Odměna : Respekt


Odteď můžete verbovat chlapy podle respektu.


i) Zadavatel úkolu : C.R.A.S.H. - policajt Tempenny


Gray imports


Dojeďte na určené místo. Prostřílejte se až k vratům, tam sestřelte ovládací panel. Uvnitř si dejte pozor a vyuřívejte hořlavé sudy. Až se dostanete na schody a do místnosti s dealerem, pronásledujte ho přes místnost ven. Ze schodiště zabte všechny co uvidíte a vemte vysokozdvižný vozík kousek od zdi a dojeďte s ním až k motorce. Nasedněte a začněte ho pronásledovat. Střílejte z UZI nebo jiné zbraně dokud nezemře.


Odměna : žádná


Nyní se vydejte k ikone "CV".


j) Zadavatel úkolu: Cesar


Hight Stakes, Low-Rider


Vemte si dvoudveřový kabriolet, třeba ten co stojí vedle Cesarova domu a dojeďte s ním přes most na start (s Cesarem). Snažte se ihned po startu dostat dopředu a pak je závod lehký.


Odměna : 1 000$


Nyní se vydejte k ikoně "S".


k) Zadavatel úkolu: Sweet


1) Reuniting the families


Před touto misí si doplňte životy a armor na maximum.


Jeďte k motelu, ten je z nenadání přepaden jednotkami S.W.A.T. a váš bratr je uvnitř. Jakmile získáte kontrolu, ignorujte jednotky před vámi a ihned vejděte do motelu. Prostřílejte se až k bráchovi. Využívejte stolů, pohovek a rohů. Až se dostanete k němu a po animaci budete venku, brokovnicí sestřelte jednotky na vrtulníku a dál se o něj nestarejte. Následujte Sweeta, nemáte sice auto, ale bratři vyrazí na pomoc. Musíte bránit auto, takže střílejte do motorů a nádrží. Občas se stane, že některý policajt k vám skočí z motorky na auto, tak ho zastřelte.


Odměna : Respekt


2) The green Sabre


Jeďte za Cesarem a až v autě si Carl uvědomí, že zapomněl na Sweeta. Rychle spěchejte až k němu, je v obležení Baalovích lidí, následně ho v animaci postřelí, takže se kryjte za auty a všechny zabijte. Nechcete opustit bratra, proto budete zatčeni, ale Tempenny vás chce využít a odveze vás do krajiny.


Odměna : žádnáVENKOV


Nyní se vydejte k ikoně "C".


a) Zadavatel úkolu : C.R.A.S.H. - policajt Tempenny


Badlands


Dojeďte motorkou postupně až ke srubu na hoře. Jakkoli cíl zabijte a vyfotografujte jeho tělo. Můžete nejprve zastřelit jeho ochranku a zabít ho až v autě, nebo se nepozorovaně dostaňte k němu a 1 ranou do hlavy mu vezměte život. Fotku odvezte zpět do maringotky.


Odměna : žádná


Teď zajeďte pro úkoly k ikoně "CV".


b) Zadavatel úkolu : Cesar


First Date


Na tuto misi vám zatelefonuje a vy se vydejte k otazníku na radaru. Nastupte s Catalinou do auta a vyražte k nebliššímu symbolu dolaru na radaru, ten je kousek od vás a je u čerpací pumpy. Po animaci naskočte do tracku a opatrně nacouvejte k přívěsu, tím se zapojí. Potom ho odvezte rychle, ale opatrně do skladiště, protože vás honí majitel.


Odměna : 5 000$


Teď zajeďte k "TT" na radaru.


c) Zadavatel úkolu : Mr. Truth


Body Harvest


Stríček potřebuje navrátit kombajn, takže pro něj zajeďte na farmu, zataraste mu cestu, tím řidič vystoupí a vy ho ukradněte. Nespěchejte zpět, kombajn je velice odolný. Zaparkujte ho na Truthově farmě v garáži.


Odměna : Respekt


Vydejte se i ikoně "CV" na radaru.


d) Zadavatel úkolu : Cesar


King in exile


Toto byla pouze ukázka, takže vyrazte za Catalinou.


Odměna : žádná


Vydejte se do přírody k ikoně "C".


e) Zadavatel úkolu : Catalina


1) First base


Dopravte se do Bluerrbay (když nasednete do jejího auta u domu, tak jeďte doprava). Až konkurenční banda vyloupí obchod, tak je hoňte spolu s Catalinou na čtyřkolce. Vždy když někoho Catalina zastřelí nezapomeňte vzít jeho tašku. Pokud se vám nepodaří je zabít během cesty, u svého příbytku docela daleko zastaví, jen se jich držte.


Odměna : 1 000 $


2) Gone Coutring


Vyrazte do Morgomery (když nastopuíte do jejího auta vedle domu, tak je to vlevo). Až dostanete bombu a vyjdete dovnitř, položte ji na dveře, ustupte do nejvzálenějšího koutu, vyberte z inventáře detonátor a odpalte. Potom uvnitř odpalte ještě sejf. Budete mít 4 hvězdy, to znamená S.W.A.T. a spoustu problémů! Takže co nejrychleji jeďte do lakovny. Potom už jen odvezte Catalinu do úkrytu.


Odměna : 2 000 $


3) Made in Heaven


Jeďte k poslednímu dolaru na radaru. Až vyloupít banku, tak (asi bankomaty, nebo tak něco) rozstřílejte a posbírejte z nich peníze. Následujte Catalinu a cestou střílejte všechny poldy. Na konci uličky jsou motorky tak na ně oba nasedněte. Po chvíly Catalina policajty asi setřese (skončil jsem ve vodě, takže mi trvalo, než jsem se k ní dostal), ale uzavřou ji. Spěchejte k ní, naložte ji a odvezte do úkrytu.


Odměna : 10 000 $


f) Zadavatel úkolu : Cesar


1) Wu Zi Mu


Sežeňte si auto a jděte na start. Vyhrát není těžké.


Odměna : 5 000 $


2) Forewell, my love...


Další závod, tentokrát kvůli Catalině. Až zvítězíte dá vám klíčky. Všimněte si, že její chlap je ten za kterého jste hráli v Liberty City (GTA 3)!


Odměna : klíčky


g) Zadavatel úkolu : Mr. Throug


Are you going to San Fierro?


Až přiletí policejní helikoptéra dá vám skvělou zbraň, plamenomet! S ním spalte celé pole marihuany. Potom sestřelte bazukou helikoptéru a vydejte se v křaksně do San Fierra!


Odměna : RespektSAN Fierro


a) Zadavatel úkolu : CJ


1) Wear flowers in your hair


Protože jste v novém městě, potřebujete nějaké lidi. Skočte tedy pro Jefra do nemocnice, pak pro Dwaina a pak na piolicejní stanici. Ještě pro geniálního chlapíka Zera a ty hoďte do vašeho nového domova "garáže".


Odměna : žádná


2) 555 we tip


Jeďte k hotelu, tam sledujte auto do podzemního parkoviště, zabijte řidiče a vemte si jeho oblek. Potom se vraťte zpět před hotel.Až přijede D.A. auto, odvezte ho do garáže, tam mu podstrčíte drogy a hoďte ho zpět do patrové garáže, ale nepoškozené! Jinak musíte zajet do lakovny. Potom už jen vejděte před hotel. Odteď můžete v hotelu dělat nepovinné mise.


Odměna : žádná


3) Deconstruction


Nasedněte do buldozeru a posrážejte všechny maringotky. Můžete také zkusit využít jeřáb, který je uprostřed staveniště. Až budou všechny naskočte do auta s cementem a dosrážejte záchod do ní, nacouvejte k ní a tím ji v animaci naplníte betonem.


Odměna : žádná


b) Zadavatel úkolu : Triads


1) Photo opportunity


Dojeďte pro Cesara a potom s ním do malinkého městečka. Tam vejděte na střechu a všechny vyfotografujte, využívejte zoom.


Odměna : Respekt


2) Jizzy


Zajeďte do Jizzyho klubu. Potom nasedněte do auta a odvezte jeho roštěnku domů. Potom zajeďte k ještě jedné kočičce, která je obtěžována. Chlapíka zabte. Spěchejte pod most a zachraňte třetí život, jsou tam dva. Až dojedete na další místo střílejte po obou autech a až vybuchnou tak se zdejchněte.


Odměna : 3 000 $ a respekt


c) Zadavatel úkolu: Woozie (Wu Zi Mu)


1) Mountain cloud boys


Dojeďte na schůzku, tam se něco zvrtlo a Vietnamský gang přijíždí. Ochraňujte za každou cenu Woozieho a všechny postřílejte. Dejte pozor zejména na ostřelovače na střeše za rohem. Na konci uličky naskočte do auta, nějak ty ostatní zněškodněte, můžete Wooziemu pomoci střílením z auta. Potom ho odvezte do jeho bytu.


Odměna : 5 000 $ a respekt


2) Ran Fa Li


Dojeďte pro auto na letiště do podzemního parkoviště. Musíte ho bezpečně dovézt do garáže v docích. Nejprve vám cestu zatarasí dodávkou, oba zastřelte a dodávkou odjeďte nebo ji zničte. Před letištěm na vás budou čekat maníci na motorkách, ty doporučuji zlikvidovat, ale pozor, budou střílet po autě a ne po vás. Nakonec by jste měli auto bezpečně dovést do garáže.


Odměna : 5 000 $ a respekt


3) Lure


Woozie potřebuje aby jste odvedli pozornost, takže nasedněte do tereňáku a dojeďte do přírody ke skladišti. V domnění, že je to Woozie po vás budou motorky střílet. Projíždějte checkpointy až k pumpě.


Odměna : 8 000 $ a respekt


d) Zadavatel úkolu : Zero R.C.


Pro tyto mise, musíte koupit ZERO R.C. Shop za asi 30 000 $


1) Air Raid


Braňte antény před R.C. modely s bombami konkurence, máte k dispozici rotační kulomet, takže by to nemělo být těžké. Musíte se ubránit asi 3 minuty.


Odměna : 3 000 $


2) Supply lines...


Pronásledujte konkurenci a ty vždy rozstříejte. Poté zaleťte zpět na střechu, kde přistaňte. V misi pozor na benzín!


Odměna : 5 000 $


3) New model army


Teď vás čeká docela zábavná hra. Máte autíčko Bandit, kterého ovládá Zero a vrtulník s magnetem, kterého ovládáte vy. Musíte se dostat na druhou stranu, takže autíčku odstraňujte z cesty barely, stavějte mosty a ničte tanky. Barely přiváží konkurenční vrtulník stále, mosty jsou 2 a tanky 3.


Nejprve vemte vždy magnetem bombu ze základny a pusťte ji na tank, takto zničte všechny 3, můžete si výbuch naplánovat tak, aby zničil zároveň nepřátelský vrtulník - mně se to podařilo! Potom postavte mosty a to tak, že  ho vždy vezmete ze základny a položíte na díru. Potom odstraňujte barely a vítězství je vaše.


Odměna : 7 000 $, ZERO R.C. vydělává max. 5 000 $ denně


Nyní se vydejte k ikoně modré lebky.


e) Zadavatel úkolu : Loco


1) T-Bone Mendez


Hoňte motorky a seberte všechny drogy, ale nesmí vybuchnout spolu s motorkou. Doporučuji vzít auto a posrážet je dřív, než dojedou ado úkrytu. Pokud drogy zůstanou na motorce, nasedněte na ni a tím je seberete. Poté je všechny odvezte zpět.


Odměna : 5 000 $ a respekt


2) Mike Toreno


Musíte ho najít, jeďte nejdříve na staveniště, do přístavu a potom na letiště. Projeďte skrz otevřenou bránu a jakmile se dostanete na ranvej ,zamiřte doprava a sledujte signál.Střílejte po dodávce a všechny zastřelte. Zničte dodávku a nasedněte do limuzíny. Jakmile projedete checkpointem začne vás hledat policie takže se nechte přestříkat a vyměnit motor, samozřejmě v lakovně. Odvezte je zpět do klubu.


Odměna : 7 000 $ a respekt


Nyní se vydejte k ikoně červeného draha.


f) Zadavatel úkolu : Triads


Outrider


Jeďte k benzínce a potom k budově. Naskočte na eskortovací motorku, u ní také poberte sniperku a raketomet, bude se to hodit. Rychle spěchejte napřed a hned u 1.ho zátarasu zastřelte sniperkou 3 chlapy a raketometem odstřelte 3 vozidla. Takto bude ještě několik zátarasů. Později budou také v rozpadlích budovách! Jakmile mise zkončí, tedy když zajede dodávka do skladiště budete mít 3 hvězdy.


Odměna : 9 000 $ a respekt


g) Zadavatel úkolu : C.R.A.S.H. - policajt Tempenny


Snail Trail


Seberte ukrytou pušku na staveništi za trabkou a utíkejte k vlakovému nádraží, bohužel cíl nevystoupí, takže seberte Sancheze (krosku) od zdi a pronásledujte vlak až do Los Santos. Cíl vystopí a vy za ním pořád stále jeďte. Držte si velkou vzdálenost ať se nevystraší. Sledujte ho přes celé město - zastaví u ruského kola. Tam se sejde s druhým hledaným, oba zastřelte.


Odměna : žádná


h) Zadavatel úkolu : Triads


1) Ice cold killa


Nejdříve dodělejte mise pro Jizzyho, sem se stavte v 20:00 - 6:00.


Jeďte do klubu, až vás zastaví stráž podívejte se vlevo, u mostního pilíře je lešení, díky němu se dostaňte na střechu a prolezte střešním oknem. Uvnitř dojděte k Jizzymu. Po animaci zastřelte všechny útočící a vemte si jejich MicroSMGčka. Vyjděte ven a vezměte limuzínu, pronásledujte ho, střílejte mu do auta dokud nezačne hořet a nevyleze, potom ho zabijte. Vemte si jeho telefon.


Odměna : 12 000 $ a respekt


2) Pier 69


Dojděte na střechu za Cesarem a ostřelovačkou zastřelte všechny na střeše. Po animaci zastřelte ještě koho uvidíte a dejte se do akce, až budete u hotelu, dejte se okolo a ne vnitřním dvorem, já jsem šel vpravo. Za rohy nakukujte kotrmelcem. Dojděte až k T-bonovi a zabijte ho.Po animaci skočte za Ryderem a doplavte na loď. Plujte vedle něj a střílením mu rozstřílejte loď.


Odměna : 15 000 $ a respekt


i) Zadavatel úkolu : Woozie


Amphibicious assault


Pro tuto misi si mužete dojít mezi 20:00 - 6:00. Pro tuto misi také musíte umět dobře plavat, sbírejte mušle pod vodou, když nějakou najdete, ale hlavně zvyšujte kapacitu dechu, čím vyšší, tím bude mise snazší.


Dojeďte do doků a vstupte do červeného světla. Musíte se dostat na volné moře, takže proplouvejte mezi balvany a občas musíte proplout podvodním tunelem. Až se dostanete ven, za každou cenu se vyhýbejte lodím a reflektorům. Většinou to jde pouze pod vodou. Až se dostanete na loď, seberte ihned nůž a potichu všechny zabijte zezadu. Můžete využít i pistoli s tlumičem, pokud ji máte. Na přídi lodi je vchod do podpalubí, tam ještě nějací strážci jsou, ale ty by něměli být problémem. Položte bug a stejnou cestou se dostaňte z lodi a do doků.


Odměna : 11 000 $ a respekt


j) Zadavatel úkolu : Triads


Toreno's last flight


Dojeďte k helipotru a rychle se přes schody k němu probojujte. Potom seberte raketomet, naskočte na motorku u vrátnice a sledujte helikoptéru. Občas zastaví a to je váš okamžik, vystupte, zaměřte a vystřelte. Stačí 2 rány.


Odměna : 18 000 $ a respekt


k) Zadavatel úkolu : Woozie


The Da Nang Thang


Snažte se rotačním kulometem sestřelit co největší počet nepřátel, sestřelením kvůli RPG se nevyhnete, takže na lodi seberte nůž, ihned u vás je 1. stráž, tu zabijte a získáte brokovnici s pár náboji. Opatrně se probijte až do podpalubí do skladu. Tam na vás čeká další várka, té se zbavte. Dejte pozor zejména na posledního, který má granáty! Sestřelte u kontejneru zámek a tím osvobodíte přeživší. Nyní vylezte ven a dojděte do kajuty kapitána. Po cestě budou jen 3, jeden u zábradlí a 2 na schodišti. Až budete u něj hodí vám katanu a není nic jednoduššího, než ho zabít. Potom se vraťte k uprchlíkům.


Odměna : 15 000 $ a respekt


l) Zadavatel úkolu : Woozie


Yay Ka-boom-boom


Dojeďte pro auto s bombou, dejte pozor ať ho nerozbijete, budete ho potřebovat nepoškozené. Až dojedete k bráně, zabijte 2 muže u brány, tím se brána otevře. Rychle vjeďte přes rampu až do zadní části budovy, cestou srážejte co jde. Aktivujte bombu a rychle utíkejte ven z budovy. Potom vemte auto a preskočte díky rampě zeď. Musíte se rozjet až ze zadní části dvora. Pokud se vám to nepovede na 1. pokus je vzadu ještě 1 auto. Potom dojeďte do vaší garáže.


Odměna : Zasloužených 20 000 $ a také respekt


Nyní se vydejte k neznámému, to je "?" na radaru.


m) Zadavatel úkolu : Nenámý (Mistery)


1) Monster


Řiďte monster truck a projíždějte checkpointy, musíte mít lepší čas, než 6:30 min.. Má pohon 4x4, ten se aktivuje použitím ruční brzdy


Odměna : 4 000 $


2) Highjack


Nasedněte s Cesarem na motorku, potom zamiřte přes železniční most do San Fierra. DOstihněte nákladní auto a jeďte vedle dveří řidiče. Srovnejte rychlost a chvíli to udržte. Cesar skočí a kamión bude váš. Odvezte ho do garáže.


Odměna : 7 000 $


3) Interdiction


Skočte k domku a vemte si raketomet, potom vozidlo. Dojeďte na vyvíšeninu a tam sestřelujte helikoptéry, máte tu k dispozici uzdravení, AK-47 a padák. Ažhelikoptéra shodí náklad dojeďte si pro něj a ten vemte do garáže.


Odměna : 1 000 $


4) Verdant Meadows


Pro tuto misi potřebujete 80 000 $ na zakoupení "letiště".


Dojeďte na "letiště" a kupte ho za výše uvedené peníze. Pkud tyto peníze nemáte můžete si je vydělat spoustou dalších misí. DOjděte do červeného kruhuna letiště a dokončete všechny mise.


Odměna : Respekt, přístup na všechny letištěLAS VENTURAS


a) Zadavatel úkolu : Triads Casino


1) Fendeo Ketchup


Musíte vašeho "zákazníka" na kapotě vystrašit, aby mluvil, takže jezděte na nedaleké dálnici velice rychle, dělejte smyky a jezděte v protisměru. Dejte pozor ať se s nikým nesrazíte, byl by mrtví. Potom ho odvezte do garáže.


Odměna : 5 000 $ a respekt


2) Explosive situation


Dojeďte po dálnici do lomu, zajeďte do červeného světla a ihned po animaci naskočte do auta a vemte to rovnou dolů, neobjíždějte to. Vemte dole náklaďák a rozjeďte 3 bedny s dinamitem co jsou na zemi, potom z nich seberte dinamit. Čtvrtou bednu veze vysokozdvižný vozík, tak ji neprve dostaňte z něj dolů, potom přejet a posbírat dinamit. Ochranka zablokovala výjezd, takže sledujte checkpointy přes různé skoky a pásy, dokud se nedostanete ven. Odvezte dinamit na místo setkání.


Odměna : 7 000 $ a respekt


3) You've had yout chips


Dojeďte k továrně a přelezte bránu. všechny uvnitř postřílejte a pak zničte vyráběcí stroje - buď je rozstřílejte, nebo vemte auto ochranky a nabourejte je. Potom opět přelezte bránu a dojeďte k Wooziemu.


Odměna : 10 000 $ a respekt


4) Don Peyote


Vemte si čtyřdveřové auto a jeďte najít kluky do pouště. Vemte je a odvezte do hadí farmy, potom spěchejte do Casina.


Právě Kent Paul je jeden týpek, vzpomínáte si na něj z Vice city? V ukázce navíc spatříte Kena Rosenberga pro kterého budete později pracovat - pěkně se vzmohl!


Odměna : Respekt


b) Zadavatel úkolu: Mafia (Ken Rosenberg)


Intensive Care


Dojeďte do nemocnice, tam bohužel hledaný chlapík není, takže vždy jeďte k jedné ambulanci a nabourtejte ji, pokud začne houkat ničte ji dokud nevyleze ochranka. Potom ho odvezte do továrny na maso.


Odměna : 5 000 $ a  respekt


c) Zadavatel úkolu : Robbery ( ve Wozzieho casinu)


1) Architectural espionage


Zabijte turistu, který fotí ostatní a seberte mu právě foťák. Dojeďte k budově a nedělejte žádný bordel, schovejte zbraň, vejděte dovnitř a zeptejte se sekratářky. Na její otázky odpovídejte YES, neboli ano. Potom vejděte na schodiště a dojděte až nahoru, tam teď nemůžete, takže jděte o patro níž a najděte topení.Pěstmi ho rozmlaťte, tím začne hořet a spěchejte nahoru, vyfoťte plány a prostřílejte se přes schodiště až ven a odvezte je Wooziemu.


Odměna : Respekt


2) Key to her heart


Dojeďte ke Kenovu kasinu, sledujte krupiérku a držte si od ní odstup. Až dojede do Sex Shopu, vejděte za ní a vstupte do červeného světla, po animaci si v kabince, kde se převlékalla vemte oblečení. Vejděte ven a sledujte ji až k jejímu domu, zaparkujte naproti.Počkejte než přijde její chlápek, je bez košile a má vibrátor, toho zabte a vejděte dovnitř.


Nyní s ní musíte randit do té doby, než vám dá kód do kasina.


Odměna : Respekt a přítelkyně


3) Dam and blast


Dojeďte na letiště, naskočte do letadla, naberte určenou výšku a jakmile proletíte kruhem vyskočte a s padákem doleťte až na určené místo. Za 1. kontejnerem je nůž, tím zabte 2 strážce a vejděte dovnitř. Tam všechny pozabíjejte (není to těžké) a položte u každého generátoru bombu. Potom se zdejchněte druhým východem.


Odměna : Respekt


4) Cop Wheels


Vždy ukradněte policejní motorku z parkoviště a dovezte ji na plošinu náklaďáku. Celkem jsou 4 a máte zhruba kolem 11 minut.


Odměna : Respekt


5) Up,up and away!


Pro tuto misi se můžete stavit v 20:00 - 6:00.


Najděte si rychlou a odolnou motorku, taky si doplňte munici, zdraví a armor, jinak nemáte šanci. Dojeďte k armádní budově a když tam přijedete, bude zrovna vyjíždět auto, toho využijte a rychle vjeďte dovnitř. Za branou vlevo jsou vrata, těmi projeďte a dojeďte až ke schodišti. Tam se prostřílejte až k rotačnímu kulometu, jím sestřelte 2 vrtulníky a potom naseďněte do nákladního vrtulníku - Leviathanu. Odleťte k bezpečnostní dodávce, tu čapněte magnetem a odvezte ji i s vrtulníkem na vaše letiště.


Odměna : Respekt


d) Zadavatel úkolu : Mafia


The Meat business


Dovezte Rosenberga do továrny na maso, ta bude záhy napadena, takže ihned po animaci zastřelte 4 maníky se zbraněmi na blízko a hlavně, chraňte Kena. Až budete u ohně postřílejte všechny za ním a počkejte než Ken plameny uhasí. Potom se schová do mrazáku, takže zlikvidujte přibíhající, aby nezavřeli Kena v mrazáku. Potom se prostřílejte ven a dostaňte Kena do kasina.


Odměna : 8 000 $ a respekt


e) Zadavatel úkolu : Triads casino


Fish in a barrel


Pouze ukázka, kde podepíšete spolupráci.


Odměna : žádná


Nyní se vydejte k ikoně "D".


f) Zadavatel úkolu : Maddog


Madd Dogg


Dojděte k dodávce, zabijte majitele a vemte si auto. Jezděte s ním doleva nebo doprava podle něho a až se kamera přepne na vrchní pohled, přesně namiřte auto, aby dopadl na krabice. Potom ho odvezte do nemocnice, ale dejte pozor, 2 silnější nárazy ho zabijí.


Odměna : Respekt


g) Zadavatel úkolu : C.R.A.S.H. - policajt Tempenny


1) Misappropriation


Jeďte k cíli, zkuste se k němu přiblížit a zastřelit ho sniperkou a sebrat dokumenty. Pokud se to nepodaří seberte náhradní hleikoptéru, pronásledujte ho do podzemního parkoviště a zabijte. Seberte papíry.


Odměna : žádná


h) Zadavatel úkolu : Mafia


Freefall


Dojeďte na letiště a nasedněte do Doda. Leťte vstříc tryskáči a proleťte kruhem, v animaci CJ nastoupí do letadla. Tam postřílejte nejdříve 4 a potom pilota. Ujměte se řízení a přistaňte s letadlem na letišti.


Odměna : 15 000 $ a respekt


i) Zadavatel úkolu : C.R.A.S.H. - policajt Tempenny


High noon


Pronásledujte Polaskiho a zabijte ho. Má odolné auto, takže vydržte.


Odměna : žádná


j) Zadavatel úkolu : Air Yard


1) N.O.B.


Doleťte nízko nad zemí, tedy pod radarem do kruhu, tam se shodí náklad a vy přistaňte na letišti.


Odměna : 15 000 $


2) Stowaway


Ještě v ukázce držte plyn aby jste ve hře stihli dojet na rampu, přitom se vyhíbejte sudům. Uvnitř počkejte, než vypustí všechny sudy a všechny pozabíjejte, u posledního si vemte padák. Úplně vepředu položte bombu, jděte na rampu ke kraji a odpalte. Ihned potom vyskočte, nemusíte přepínat na padák!


Odměna : 20 000 $


3) Black Proyect


Sem přijďte mezi 6:00 - 20:00.


Ihned u brány zastřelte pistolí hlídače a seberte brnění. Velezte na věž vpravo, bude tam jedna hlídka a ostřelujte. Měli byste být schopní zabít 90% cílů. Potom vejděte do boudy a tím otevřete dveře. Potom vejděte dovnitř. Pokud spustíte alarm (což mě se podařilo) rozbijte nad dveřmi poklop a skočte dovnitř.


Uvnitř pokračujte stále stejnou cestou, ihned v 1. místnosti napravo, když půjdete po schodech je armor a kulomet! Pokračujte dák, dokud nebudete v místnosti s vědcem, u něj je karta, tu vemte a otevřete si s ní. Jděte po schodech až dolů k tajnému projektu-Jetpacku. Tvrdí, že je to projekt asi za 60 000 000 $ a že si ho nenechají ukrást :-). Veleťte pomocí mezerníku nahoru nad zem.


Mezerníkem nabíráte výšku,doleva,doprava,nahoru,dolů zůstávají, jenom levým shiftem se přistává. Odleťte s jetpacekm pryč a přitom pozor na rakety! Držte se při zemi a odejděte vchodem, kterým jste přišli.


Odměna : žádná


4) Green goo


Doleťte v jetpacku na vlak, na něm přistaňte a vše postřílejte, potom rozbijte bedny, vemte v ní zelené něco a doleťte zpět na letiště.


Odměna : 20 000 $, vydělává celkem po této misi max. 10 000 $ denně.


k) Zadavatel úkolu : Mafia


Saint Mark's Bistro


Zpět v Liberty City, pozabíjejte všechny, kteří za vámi nahoru vyběhli, využivejte přitom květináčů u vás. Potom sejděte dolů, tam by měli být dva a terč, ten pokud není zde bude po cestě dál, venku. Střílejte mu do hlavy, je odolný. Až ho zabiejete přiběhněte venku k autu a po animaci doleťte zpět do Las Venturas.


Odměna : 20 000 $ a respekt


l) Zadavatel úkolu : Triads Casino


A home in the hills


Ihned po výskoku rozbalte padák, zpomalte pád a dopadněte spolu s ostatními na heliport domu. Všechny postřílejte, postupně budou přicházet další, tak si dejte pozor. Poté dostanete příkaz jít do domu, tentokráte si dejte pozor na místnosti, často z nich vyleze 1 a 2 jsou stále uvnitř. Po chvíly se dostanete k majiteli domu, ten zrhá, takže ho pronásledujte a cestou pozor na odpor. Venku naskočte do auta, dohoňte ho a zabijte - rozstřílejte mu auto a pokud vyleze, zastřelte ho.


Odměna : RespektLOS SANTOS


a) Zadavatel úkolu : Robbery


Tato mise je v Las Venturas jako poslední.


Breaking the bank at casino


Omlouvám se, ale nevím přesný název. Tuto misi můžete udělat pouze, když budete mít přistupovou kartu od vaší dívčiny - Millie. Musíte s ní mít aspoň poloviční vztah a potom najdete v jejím bytě kartu.


Dojeďte ke kasinu, uvnitř zajděte až dozadu za strážcem a vložte kartu, tím se vám otevřou dveře. Dojděte k větrací šachtě a hoďte dovnitř slzný plyn, ketý máte automaticky ve výbavě. Potom dojděte ke garáži, tam opět použijte kartu, vemte vozík a zajeďte k vratům, nadzvedněte je a pokud bude nutno, použijte brýle pro noční vidění.


Až váš kompletní tým vypadne konečně z dodávky, dejte se k sejfu, cestou bacha na odpor. Něco se podělalo, takže musíte ke generátorům o nějaké to patro výš, hoďte k nim nálož v tašce a odpalte je. Potom se vraťte k sejfu. Sice máte peníze, ale přichází další z ostrahy, skrčte se a všechny je zlikvidujte. Doprovoďte tým k dodávce a tím vás opouští.


Spěchejte k výtahu, cestou zamozřejmě nepřijdete o odpor, takže opatrně nakukujte skrčení do rohů. Vstupte do výtahu a ocitnete se na střeše. Vydejte se k padáku přes střechy, cestou vám policejní vrtulník dá 4 S.W.A.T. aby jste se nenudili. Skočte, ihned otevřete padák a doplachtěte k vrtulníku, ten hlídají 2 členové zásahové jednotky a odleťte s ním na letiště. Pokud se vám nepodaří k němu doplachtit (jako mě), ukradněte auto a normálně tam dojeďte.


Odměna : 100 000 $ a respekt


b) Zadavatel úkolu : CJ


1) Vertical bird


Opět zpět v Los Santos.


Naskočte na loď, uvnitř najdete nůž a pistoli s tlumičem (ta mi stejně k ničemu nebyla) a doplavte k lodi. Až v animaci vepluje jedna loď, dostaňte se dovnitř také, ať už s lodí, nebo bez. Neměli byste spustit alarm, ale spustilo se to ihned jak jsem vkročil dovnitř, tak nevím. Na lodi je minimální odpor, takže v poklidu dojděte k vypínači raket a potom zamiřte pro stíhačku. Tu vemte, jakmile s ní voják přistane a odleťte za loděmi. Pokud jste nespustili alarm, letadlo najdete venku na přistávací ploše a pokud ano, jeden voják s ním přistane dovnitř lodi.


Pokud jste spustili alarm, vyrazí za vámi 3 stíhačky, zaměřte je mezerníkem a odpalte naváděné rakety. Potom takto dostaňte také 4 lodě a namiřte zpět k letišti.


Odměna : 50 000 $, Hydra (to letadlo) v hangáru na vašem letišti


2) Home Coming


Vyzvedněte Sweeta z vězení (překvápko, co?) a dovezte ho domů. Seřve vás, že jste nic nedělali s vaší ulicí a ta je teď ovládána Baalem a navíc jsou zde dealeři a vaši hoši jsou na plech, takže vemte nějaké dělo a postřílejte věechny dealery. Na vašem území zabijte 3 Baalovi chlapy, tím vyprovokujete válku, vyhrajte ji a získáte zpět svoje území okolo vaší ulice.


Odměna : Respekt


3) Cut throat business


Pronásledujte OG Loca ve vznášedle a potom v motokárách. Nestřílejte na něj, jenom ho neztraťte.


Odměna : Respekt a motokára u vašeho hlavního domu (Mansion)


c) Zadavatel úkolu : Sweet


1) Beat down on dup


Jeďte do domu a potom zaberte teritorium v parku. Potom odvezte Sweeta domů.


Odměna : Respekt


2) Grove 4 life


Jeďte na určené místo a tam získejte 2 teritoria, samozřejmě poté odvezte Sweeta domů.


d) Zadavatel úkolu : CJ


Riot


Dovezte Sweeta do Grove Street. Všimněte si, že všude hoří domy, rabuje se, bouchají auta a bojují spolu lidé. Začala opravdová válka a za vše může Tempenny.


Odměna : žádnáPOSLEDNÍ HLAVNÍ MISE :


a) Zadavatel úkolu : Sweet


1) Los Desperados


Docela přímočará mise, prostě pomáhejte Cesarovi a pár vašim lidem vyčistit jeho území od nepřátel. Až budete u posledního, nejdříve sejměte na střeše toho s raketometem.


Odměna : Respekt


2) End of the line


Až budete mít plný ukazatel respektu (musíte zabírat území) zatelefonuje vám a vy se budete moci stavit pro tuto misi.


Dojeďte ke Smokovi, dovnitř se nedostanete, takže čapněte kolo před vámi a dojeďte ka zátarasu, tam postřílejte jak Baalovi chlapy, tak i 4 členy zásahové jednotky. Vemte jejich tank a jím probourejte zeď u stráží.


Uvnitř se probojujte přes pár chlapů až ke schodišti, to vede nahoru a do velké místnosti, tam se dejte pozor, nepřátelé jsou jak nahoře tak dole. Až všechny dostanete k zemi, zamiřte dozadu, tam se otevřou vrata a vy můžete pokračovat do dalšího poschodí.

V tomto patře se vyrábí drogy a opět kápnete na velkou místnost, nepřátel je hodně a jsou odolní, takže pozor. Máte tu výhodu - 2 výbušné sudy, tak je dobře využijte. Jděte dozadu a na schodiště, obejděte celou místnost horem, dolů vejdou ještě 2 chlapy a když budete u dveří, vlítnou za vámi další 2 - využijte hořlavý sud u dveří. Pokračujte do patra Baala.

Toto patro je nejlehčí, není žádná velká místnost a probojovat se do dalšího patra se Smokem by neměl být problém.


Velký Smoke vás samozřejmě čekal a je odolnější, než kdokoli jiný, platí na něj pouze střelba do hlavy účinnou zbraní. Bude běhat kolem dokola a v jedné místnosi máte brokovnici, armor a myslím samopal. Až se zhasne světlo, tak máte pod schodištěm brýle. Když zabijete Smoka, samozřejmě se do cesty připlete Tempenny a vzal vám vaše peníze, to nesmíte dovolot! Navíc vám zapálil budovu.


Všude je kouř, munice málo a nepřátel hodně. Opět bojujte a musíte se dostat stejnou cestou ven, po cestě najdete hasičák, jím haste cestou plameny. Mám ale jeden trik - když nechcete hasit oheň, sprintujte a proskočte ho, plameny vám neublíží.


Tempenny uniká hasičským vozem a Sweet je na něm pověšený. Jeďte stále za ním, cestou budou gansteři házet molotovy, toho si ale nevšímejte. Po nějakém čase z vozu vyleze policajt a začne dupat Sweetovi na prsty - rychle pod něj najeďte a když skočí k vám do vozu, převezme řízení a vy máte UZI s neomezenou municí.


O Tempennyho si nedělejte starosti, ale můžete mu prostřelit pneumatiky. Cestou střílejte na vše co vás pronásleduje a zobrazí se na radaru. Po chvíly Tempenny ztratí řízení, a spadne z mostu u vašeho domu.


Odměna : Respekt


B) VEDLEJŠÍ MISE :


SCHOOL


Existují v San Andreas celkem 4 - na auta, motorky, letadla a lodě. Vždy musíte splnit určitý počet úkolů, většinou omezených časovým limitem, odměnou je zlepšení řízení strojů dané skupiny. V San Fierru, blízko vaší garáže je autoškola, udělejte všech 12 misí a budete moci udělat něco pro Cesara:


a) Zadavatel úkolu: Cesar


Aby jste mohli pro něj dělat tyto nepovinné mise, musíte udělat autoškolu a koupit autosalon za 50 000 $.


1) Koupě autosalonu :


Zde pouze koupíte autosalon za 50 000 $ a Cesar se přesune do garáže.


2) Zerving in :


Sledujte stopu mobilu až dojedete k hledanému autu. Otočte ho, jak jste to dělali v autoškole (zatlačte na zadní část auta). Poté naedněte a odvezte auto do garáže.


Odměna : 5 000 $, respekt a nový tuning v San Fierru


3) Test Drive :


Dojeďte k obchodu s tuningovanými auty, následujte Cesara a odvezte auta do garáže.


Odměna : 5 000 $ a respekt


4) Customs fast track :


Zajeďte pro auto do doků, tam nastupte do jeřábu a vždy snezte kontejnery s auty na určená místa, dokud se nenajde to pravé. Potom musíte pomoci Cesarovi, takže buď zůstaňte v jeřábu, majzněte je magnetem, nebo na ně hoďte kontejner (dopuručuji :-) a nebo vystupte a potřílejte je. Potom odvezte sporťák do garáže.


Odměna : Podle poškození vozidla, respekt a import/export aut v docích


5) Puncture wounds :


Nastupte do speciálně upraveného auto a vysledujte auto, měli by jste ho dostihnout zhruba za městem, zajeďte těsně před ním a hoďte mu pod kola řetězy s bodáky, tím píchne a namiřte si to k autu. Po telefonátu a spravení kol odvezte auťák do garáže.


Odměna : 5 000 $, respekt, autosalon vydělává denně max. 8 000 $


TRUCKING


Spočívá v tom, že musíte dovézt náklad v určitém časovém limitu do jiných skladišť. Tyto mise najdete ve skladišti (kam dojedete v 1. misi s Catalinou) za Los Santos.


STŘELNICE AMMU-NATION


Máte na každou zbraň 3 kola. V 1. kole střílíte na terč, který se po rozstřílení přesune na delší vzdálenost, v 2. kole jede proti vám a ve 3. kole máte všichni 3 jeden terč a kdo získá nejdříve 20 bodů vyhrává. Střílíte z pistole, UZI, brokovnice a AK-47. Odměna je lepší střílení se zbraní.


RACE TOURNAMENT


Po zakopení autosalonu (viz výše) můžete zajezdit různé závody s různými vozidly. Např. s motokárou, sportovním autem a nebo s kroskou. Odměna je většinou 10 000 $. Bývá také na letišti.


QUARRY


Tyto mise naleznete v dolu za Las Venturas, kam se podíváte v jedné misi.


RACE


Závody na stadionech, např., že projížedíte Sanchezem různé checkpointy za různý počet bodů.


LOĎ IMPORT/EXPORT VOZIDEL


V docích, kam se podíváte v misi s Cesarem, kde kradete auta. Cedule hledaných aut je kousek od lodi a vždy musíte auto naložit jeřábem a přenést na loď.

Postupně budou přibívat auto pro import - vždy dojděte k tabuli a stiskněte [Enter], vyberte si auto a sneste ho jeřábem dolů.


ODVOZ AUT U HOTELU V SAN FIERRU


U hotelu, kam se podíváte v misi "555 we tip" můžete nastoupit mise. Potřebujete na to pouze oblek, který od té mise naleznete ve své šatně.


ZLODĚJ


Krádež z mise v Los Santos si můžete zopakovat! Stačí mít správnou dodávku - najdete ji v Los Santos ve čtvrti Gantom naproti posilovně vedle domu, jmenuje se Boxville a je černá. Stačí si ji vzít od 20:00 - 7:00. Pokud v tento termín nebudete v domu, máte ještě trochu času odvézt věci k překupníkovi.


Vemte dodávku, aktivujte zlodějšké mise pomocí [+] nebo [2] a nejděte dům, do kterého můžete vstoupit. Zaparkujte blízko domu abyste nemuseli chodit daleko a poté vejděte. Pohybujte se tiše - držte [L ALT] a porozhlédněte se po lupu. Většinou to bývají televize, videa a podobně. Přijďte k majetku a stiknutím [Enter] věc vemte. Vyjděte ven a pomocí stejné klávesy lup položte. Můžete chodit několikrát do různých domů - vždy ale choďte potichu! Až zkončí noc, odvezte lup k překupníkovi.

Pozor! - když nebudou obyvatelé spát, máte několik sekund na to abyste opustili dům!!


HASIČ


Toto jistě zná každý GTA-maniak. Vemte si hasičské auto, spusttě mise pomocí [+] nebo [2]. A vždy dojeďte k aut, které hoří. Uhaste ho - zamiřte dělo myší a stisknutím [L MB] stříkejte vodu. Občas z uhašeného auta vyletí lidi, kteří také hoří. Ty musíte uhasit.

Dokončete 12. level a budete odolní proti ohni!


POLICISTA

S honěním kriminálních živlů to je podobné. Nasedněte do nějakého policejního auta/motorky/vrtulníku a zabíjejte kriminálníky. Nejlepší je na to tank-stačí zločince odstřelit dělem.

Dokončete 12. level a budete mít max. 150 % brnění/armoru!


ZÁCHRANÁŘ


Stejné jako s dvěma předchozími misemi, jenom musíte najít sanitku a dovážet zraněné do nemocnic.

Dokončete 12. level a budete mít max. 150 % života!


TAXIKÁŘ


Nastupte do taxíku, spustťe misi, vyhledejte člověka a dovezte ho na určené místo v časovém limitu.


STROJVŮDCE


Ukradněte vlak a dojeďte s ním do ccílové zastávky, nesmíte překračovat velkou rychlost, nebo vykolejíte. Omezuje vás časový limit. V cíli musíte zastavit a nepřejet zastávku!


LOWRIDER


Dojeďte na místo, kde jste skákali s hydraulikou v Los Santos. Najdete tam mechanika. Tomu odpovězte, že ano, vemte si lowrider auto a jděte na to!


DOHAZOVAČ


Ukradněte auto Broadway - je podobné Hermesu a zapněte mise. Vždy dokjeďte pro dívku, tu vždy dovezte ke svému chlapovi.


ZÁVOD: BEAT THE COCK


Najdete ho na pláži Santa Maria Beach v Los Santos u majáku. Nejprve doplavte na souš, nasedněte na kolo, dojeďte k dalšímu cílu, tam vystupte a poběžíte. Nevím jak se nazívá tato disciplína, myslím, že triatlon. Na konci zkončíte u San Fierra!!


Pozn.: Misí může přibývat až v průběhu hry.


KONEC.

AGY OF MYTOLOGY

Na začátek jenom pár slov, co v návodu najdete, co nenajdete apod. Nebudu zde uvádět kompletní popisy jednotek, mýtických jednotek, hrdinů, budov atd., protože od toho je manuál, v případě této hry vcelku povedený. Pokud nevlastníte manuál, není problém podívat se na tzv. "online graf civilizace“, což je vlastně popis všeho co u daného boha můžete budovat.


Popíšu zde pouze jednotky, budovy a božské síly, které mě něčím zaujali, nebo jsem je hodně používal apod. Nakonec je uveden popis jak projít "božskou“ kampaní, která stojí za zahrání. A podívejte se na úvodní video, je opravdu povedené !A. Rozdíly oproti Age od Empires


1) Počet surovin je sice stejný, ale kámen byl nahrazen "Přízní“ (slouží k vyvolávání mýtických jednotek a k vynalézání božích vylepšení, maximální množství 100, pokud uctíváte Dia, tak 200).

2) Přítomnost "jednotek mýtů“ úplně mění naučené postupy z AoE.

3) Autoři už se neobtěžovali rozdělit budovy na civilní, vojenské a opevnění.

4) Farmy poskytují nekonečně jídla.

5) Bojištěm již není pouze země a voda, ale díky mýtickým jednotkám i vzduch.

6) Hrdina nemůže zemřít.

7) Nepřehlednost v tom, kolik jaká jednotka zabírá populačního místa + hromada dalších věcí, nad kterými se mi nechce přemýšlet :-).B. Všeobecné tipy


1) Používejte hrdiny - když hrdina zemře, stačí, když je poblíž spojenecká jednotka a hrdina už zase vesele kosí všechny okolo sebe.

2) Nepodceňujte obyčejné vojáky, i když jednotky mýtů jsou o hodně silnější.

3) Pozor na populační místo, je v tom šílený bordel. Už nefunguje 1 jednotka = 1 místo, ale je to nějak takhle : vesničan = 1 místo, voják = 2 místa, hrdina = 2 místa, mýtické jednotky = 3 - 5 míst. Za uvedené počty neručím.

4) Zabírejte co nejvíc osídlení, poté co postavíte 10 domů, jste odkázání pouze na ně.C. Civilizace, jednotky, boží síly


a) Řekové


Klasická civilizace jako v Age of Empires. Dělníci staví budovy, kácí dřevo, sklízí obilí, dolují zlato a loví zvěř. Jediná zvláštnost je společný sklad na zlato a dřevo.  Mezi její silné jednotky patří pěchota, nejlépe posílená Diem. Mají nejlepší podmínky k získávání přízně, protože stačí poslat vesničany, aby se modlili u chrámu a přízeň vesele nabývá. A pokud uctíváte Dia jako hlavního boha, tak můžete mít dvojnásobný počet přízně.


Božské síly :


Blesk - stačí zamířit na jednotku a BUM - je po ní bez ohledu na to, jak je silná

Obnovení - zamiřte na své jednotky a zdraví nabývá


Oblíbené jednotky :


Hydra - dokonalá mýtická jednotka, jak bojuje, tak jí rostou hlavy až do počtu pěti hlav.    Stačí armáda deseti hyder a o srandu je postaráno :-).


Obr (Titán) - mýtická jednotka, možnost dvou vylepšení (stříbrný a zlatý obr). Silná, opravdu hodně silná, léčí se pojídáním lesů nebo zlatých dolů.


Poznámka : u této i dalších civilizací uvádím jenom síly a jednotky které se mi líbí ! Každá civilizace má spousty dalších božích sil a jednotek, které jsou popsány v manuálu !!!


b) Egypťané


Tato civilizace je vcelku podobná řekům. Dělníci jsou také stavební a pracovní síla, ale protože egyptské budovy jsou náročné na stavbu, tak se staví pomaleji a tudíž je lepší poslat na stavbu dělníků víc. Další zajímavost je, že některé budovy mají egypťané zadarmo a skoro všechny budovy stojí zlato a ne dřevo. Sklady na zlato a dřevo jsou rozdělené. Podle mě má tato civilizace nejhorší podmínky pro získávání přízně - získává jí stavbou monumentů. Je 5 druhů monumentů a musí být stavěny postupně (jsou to monumenty pro vesničany, vojáky, kněží, faraóny a bohy). Ale po jejich postavení je příjem přízně 5 a příjem už nezvedne ani modlení k bohům.


Oblíbené jednotky :


Faraón - zvláštnost egyptské civilizace. Faraón dokáže posilovat budovy a skvěle bojuje proti jednotkám mýtů. Každá civilizace dostane faraóna na začátku hry a když zemře, tak  vyprodukuje nového. Pokud uctíváte boha Osirise, můžete mít dva faraóny.


Předci - po stanovenou dobu se v určené oblasti vyrojí "zemřelí bojovníci“, jež povstali z mrtvých, aby bojovali za vás.


Syn Osirise - tato síla promění zvoleného faraóna na Syna Osirise, ultra-silnou jednotku, jež při boji metá blesky. Proměna trvá až do smrti faraóna.


Sfinga - moje oblíbená jednotka mýtů. Pokud jí poskytnete ještě dvě vylepšení, bude hodně rychlá a při útoku se bude měnit na pouštní vítr.


Mumie - pomalý bojovník, který může nepřítele proměnit na přisluhovače. Pět mumií spojených se synem Osirise a pár sfingami je celkem dobrá armáda.


c) Seveřané


Seveřané jsou nejvíce odlišní v hodně věcech. Mají dva druhy vesničanů - sběrače a trpaslíky. Sběrač je klasický dělník, seká dřevo a sbírá jídlo, ale zlato těží pomalu a pozor - nestaví budovy. Trpaslík je totéž co sběrač, ale dobře těží zlato a zaostává v těžbě dřeva a jídla. Jak už jsem zmínil, budovy zde nestaví dělníci, ale pěchota. Podivné, ale je to tak. Díky tomu ale můžete stavět základního bojovníka i v městském centru. Další odlišností je nepřítomnost všech skladů a sýpek - jejich nepřítomnost nahrazuje vozík tažený volem, který se může přesouvat a můžou se do něj nosit všechny suroviny. Zvláštní. Další odlišnost je v podivném způsobu získávání přízně. Pokud si vyprodukujete hrdiny, produkují přízeň sice pomalu, ale sami - jako egyptské monumenty. To je ale srabácká metoda, pravý seveřan přízeň bohů získává - jak jinak než bojem. Zabijete hodně nepřátel, budete mít hodně přízně. Jednoduché, ne ?


Božské síly :


Mráz - po seslání zatuhnou po určitou dobu jednotky na místě bez možnosti útočit.


Ragnarok - ze všech trpaslíků a dělníků udělá celkem silné hrdiny. Dobré na závěrečný útok, když už nepotřebujete suroviny.


Nidhogg - vyvolá létajícího draka.


Oblíbené jednotky :


Ledový obr - fouká mrazící vítr, který dokáže zamrazit jednotky nepřítele.


Horský obr - dokáže se krásně ohánět svým obrovským kyjem :-).D. Návod na božskou kampaň


1. Znamení


Jednoduchá úvodní mise. Nahoře vidíte vzdálenost atlantské armády od vás. Co míle k vám, to vlna nepřátel. Až ukazatel dojde k nule, zaútočí na vás největší vlna, ale zároveň dorazí i pomocná armáda.


2. Následky


V této misi máte zničit základnu protivníka. Postavte základnu, rozběhněte výrobu surovin a vojska, s dostatečným vojskem pak zaútočte na nepřítele. Po dobu budování vojska na vás bude nepřítel posílat menší útoky z obou stran.


3. Poškrábaný povrch       


Vaším úkolem je zničit 2 trojské přístavy. Další klasická mise - postavte základnu, vybudujte vojsko a zničte nepřítele. Po zničení jednoho přístavu vám dorazí posily.


4. Pěkný plán


Vaším úkolem je zničit bránu. Další z klasickým misí. Nejdříve vyběhněte zabrat alespoň dva trojské doly na zlato, které si vydolujte sami. Po vybudování vojska zaútočte na trojské brány.


5. Hlavně dostatek provazů


Ajax je pod útokem a vaším úkolem je ho zachránit. Není to nic těžkého a tak vyšlete svoje vojsko proti nepřátelskému. Potom sledujte Ajaxe do města, kde postavte armádu a zaútočte na trojský vojenský tábor.


6. Doufám, že to funguje


Dalo by se říct, že touto misí končí klasické mise a začínají ty zábavnější. Už to není samé vybuduj armádu a znič támhleto. Takže nejdřív pošlete všechny vesničany na dřevo a až budete mít 1000 jednotek dřeva, tak vesničany postavte Trojského koně. Po videu se octnete v noční Tróji. Dostaňte se k obléhacím věžím, zničte bránu a za pomocí armády, která se dostala dovnitř, rozdrťte tři pevnosti. Jako lahůdku po otevření brány dostanete dva mateorické roje jako pomoc od bohů.


7. Další bandité


Do Atlantidy se hned tak nedostanete. Musíte se pořád za přibývajících spojenců se probíjet stále dále do města až na Akropolis, kde zničte pevnost a osvoboďte Chírona.


8. Špatné zprávy


Máte 2 osady, zatím rozdělené. V jedné je zlato, ve druhé dřevo. Zásobte se surovinami, postavte silnou (opravdu silnou !) armádu a podnikněte hlavní útok na důl na severu.


9. Odhalení


Další pěkná mise. Vaším úkolem je zničit beranidlo. Vydejte se vyčistit jednotky nepřítele, zničte dva balvany, abyste zabránili příchod jednotkám nepřítele a pomocí posil, které pořád přicházejí, zničte beranidlo.


10. Cizinci


Takže jste v podsvětí. Snažte se nasbírat co nejvíc stínů, jsou opravdu užitečné. Máte najít tři ztracené relikvie. Poté je musíte donést do chrámu, kde se dozvíte, že něco není v pořádku.


11. Ztracené relikvie


Vítejte v Egyptě. Pošlete dělníky na vykopávání relikvie a postavte si pár kasáren na vybudování ochrany. Musíte chránit tři průchody a vykopat relikvii. Po jejím vykopání jste vyhráli.


12. Lehký spáč


Nejdříve osvoboďte horníky a doveďte je do vesnice (minimálně 5 jich musí přežít). Pak postavte armádu a vydejte se oživit strážce. Po celou dobu mise až k oživení strážce musíte chránit nosiče meče. Čas na tuto misi vám udává armáda, která se pomalu přibližuje.


13. Urputný boj


Dokonalá mise. Nejdříve na místo boje sešlete všechny božské síly a po porážce nepřítele vozík pošlete do města. Chraňte ho zbytky armády a pořád stavte nové vojáky na ochranu. Jak dostanete vozík za hradby, mise končí. 


14. Isis, vyslyš mé prosby


Natěžte suroviny, vybudujte armádu a zničte pevnost Migdol. Pak máte klid a přes zelenou vesnici dojdete k transportní lodi a přejedete do vězení osvobodit své přátele.


15. Pojďme


Odvezte vězně k vlajce a začněte budovat armádu. Až budete mít silnou armádu, zaútočte na hradby, kde je kus Osirise. Mise končí když Osirise dostanete před hradby k vlajce.


16. Dobrá rada


Snová mise. Sledujte synka, seberte relikvii, dejte jí do chrámu. Od té doby vás budou chránit blesky. Zničte protivníky, jděte dál a zničte další protivníky. Přichází další část snu - přesuňte armádu k závalu, chraňte katapulty a zničte zával. Přichází závěrečná část snu - vyloďte se na ostrově, založte město a brutální vojsko (které si postavíte :-) pošlete ať zničí protivníkův div.


17. Jackalova pevnost


Moje oblíbená mise. Díky velkému prostoru máte obrovský příjem surovin, takže po vybudování armády (doporučuji v posledním věku uctívat Osirise, abyste si faraóna přeměnili na syna Osirise) dostaňte Amanru k části Osirise, která je na kopci na nepřátelském ostrově.


18. Daleko od domova


Další část Osirise je zarostlá ve velkém stromě. Podle mě je nejlepší taktika nasypat všechny prachy do knězů a dělníky poslat rubat strom. Protože knězi léčí a bojují celkem dobře, neměl by být problém ochránit dělníky.


19. Pozor na první krok


Osvoboďte přátele a zničte nepřátelskou základnu. Odjeďte na pirátských lodích na místo označené vlajkou, kde rozjeďte civilizaci. Vyšlete jednu loď na začátek k chrámu. Čas od času dostanete obra, tak si ho hned odvezte. Po dvanácti minutách budete objeveni a budou na vás chodit nepřátelé. Po vybudování dostatečné armády se vypravte za Kamosem a kouskem Osirise.


20. Kam patří


Konečně oživíte boha, ale před tím vás čeká pořádně tuhá mise. Máte dvě osady, těžte suroviny a vybudujte pořádnou armádu. Pak se vypravte na Osirisovu pyramidu. Po hustém boji dejte části Osirise k vlajce a postavte armádu ke vchodu do podsvětí, protože sem tam se objeví pár chimér. Až dorazí Arkantos, nechte ho, ať se probije až k pyramidě. Zde dejte jeho část k vlajce a počkejte si na (znovu)zrození boha. Nevadilo by mi, kdyby se Osiris přidal k mé armádě :-).


21. Staří přátelé


Dokonalá mise. Na začátku se změníte v pěkné kance a musíte chránit prasata (proměnění vojáci Odyssea).  Cestou jich můžete spoustu osvobodit. Až se dostanete k chrámu Dia, proměníte se zpět. Teď vybudujte silnou armádu a vydejte se zničit citadelu Kirké.


22. Sever


Jak název napovídá, podíváme se do další části a to na Sever. Spojte svoje vojáky,  vybudujte osadu a za stálých útoků severských mýtických jednotek budujte armádu, se kterou zničte tři chrámy.


23. Trpasličí výheň


Založte osadu a postavte si bojeschopnou armádu. Vydejte se do nitra hory, kde se probojujte až ke kovárnám. Musíte to zde chránit dvanáct minut, takže sem posílejte další a další vojáky. Asi minutu před koncem přijde silný útok. Úkolem je, aby přežila alespoň jedna kovárna.


24. Nic z okolí


V této misi se stanete obětí pěkně hnusného podvodu, ale o tom až v další misi. Po celou dobu mise chraňte Skulta a vlajkonoše. Přesunujte se stále dál, ničte chrámy a až se dostanete k závalu vybudujte základnu. Připravte pár vojáků na ochranu a stavte obléhací stroje. Po provalení návalu se na vás vrhne odporně velká armáda obrů, takže na nic nečekejte a s hrdiny, Skultem a vlajkonošem zdrhejte k vlajce nahoře. Až se dostanete ke stromům, bohové vám pomohou. Pak už je dostání se k vlajce lehké.


25. Vítaný opatrovník


Po menším boji obsaďte kopeček a postavte si na něm léčivou studánku. Pak postavte věží kolik můžete a vlajkonošem provokujte nepřátelská vojska a nalákejte je na kopec.  Zaměřte se hlavně na velitele, protože po jeho smrti se k vám zbytek armády přidá. Po zabití všech tří velitelů je konec mise a dozvíte se, jak jste naletěli.


26. Unie


Jdi po cestě až dojdeš k osadě, kde dostaneš úkol. Osvobození zlatých dolů - postav armádu a jdi vyčistit doly od trollů. Zaměř se na průchod, jinak budou další a další. S armádou se skrz doly vydej k další osadě, kde na vlajkách postav věže. A teď je čas na třetího spojence. Vycvič armádu a vrhni se na osadu obrů, kde znič spodní věž.


27. Zeď Urdu


Pořádně rozjeď budování armády a ochraň místo, kudy chodí nepřítel. Až se bude zdát, že máš dostatečnou armádu, podnikni útok na osadu nepřítele. Pobij jeho jednotky a znič bránu u studny. Dostaneš za úkol zničit všechny mýtické jednotky u studny. Konec mise.


28. Pod povrchem


A je tu opět oblíbené beranidlo. Protože v podzemí se nedá stavět, pošlete tam pár "volích skladů“ a trpaslíky. Budujte armádu a vydejte se zabít ohnivé obry u beranidla.


29. Pochybní hrdinové


Pěkná mise. Všechny trpaslíky vyšlete rubat zlato. Za 400 vždy dostanete nějaké jednotky z povrchu. Za chvíli se objeví spojenec s palicí Thorova kladiva. Vyšlete svou armádu z povrchu včetně hrdinů na pročištění cesty pro kladivo. Až budete hotovi, tak dovezte kladivo ke kořenu. Všechny trpaslíky nechte kopat kořen. Dejte palici ke kořenu. Hned jak trpaslíci uvolní násadu, kladivo se spojí a uvidíte opět boha v akci.


30. Nic není ztraceno


Bránu jste sice zavřeli, ale Gargarensis se trošku naštval, takže vás čeká obléhací mise. Ale obléhat nebudete vy, ale budete obléháni :-). Máte 10 minut na opevnění a pak začnou útoky. Po 20ti minutách bránění, které se odpočítávají, dorazí armáda. Musíte vyrazit s armádou k vlajce a zaútočit na Garagrensise.


31. Vítej zpět


A zase zpátky v (ehm) Atlantidě. Trošinku se to tu změnilo a tak je potřeba udělat pár obléhacích strojů a armádu. Poté se vydejte osvobozovat vězně. Úkolem mise je zachránit 15 obyvatel Atlantidy a odvézt je na ostrov s vlajkou.


32. Místo vmých snech


A je tu poslední mise. Sny se naplnily, Atlantida je v plamenech a statečný Arkantos ji musí zachránit. Rozjeďte osadu, postavte opevnění a nasbírejte hodně surovin. Armáda stačí jen na obranu, protože na konec vše vyřeší Arkantos. Až budete mít dostatek surovin, postavte div světa. Zeus vám dá unikátní sílu, kterou použijte na Arkantose. Ten je nyní polobůh a hravě zničí sochu Poseidóna.


Z Arkantose se stane bůh a skvělá pařba je dohraná.

KONEC.

SIMS 2